Free Shipping
Free Shipping
$2,726.11
$2,830.84
Compare Price
You save
$104.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4602440 Grooved Lower Broiler Pl Ate
Item:
#1278553
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4602440 |
| Manufacturer Part # | 4602440 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4602440 Grooved Lower Broiler Pl Ate
$2,726.11
$2,830.84
You save
$104.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4602440 Grooved Lower Broiler Pl Ate