$206.99
$214.94
Compare Price
You save
$7.95
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4602639
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4602639 Element Upper Platen
Item:
#1273872
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4602639 |
| Manufacturer Part # | 4602639 |
| Height | 6.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4602639 Element Upper Platen
$206.99
$214.94
You save
$7.95
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4602639 Element Upper Platen
