$791.61
$822.01
Compare Price
You save
$30.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4602921
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4602921 Lift Shaft S/a Cfa Gen2
Item:
#1277708
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4602921 |
| Manufacturer Part # | 4602921 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 20" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4602921 Lift Shaft S/a Cfa Gen2
$791.61
$822.01
You save
$30.40
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4602921 Lift Shaft S/a Cfa Gen2
