Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4602978
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4602978 Brkt Brush Holder
Item:
#1276833
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4602978 |
| Manufacturer Part # | 4602978 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4602978 Brkt Brush Holder

