$366.12
$380.18
Compare Price
You save
$14.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4605633
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4605633 Motor Assembly Arm Lock
Item:
#1289303
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4605633 |
| Manufacturer Part # | 4605633 |
| Height | 2.75" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4605633 Motor Assembly Arm Lock
$366.12
$380.18
You save
$14.06
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4605633 Motor Assembly Arm Lock

