$120.78
$125.41
Compare Price
You save
$4.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4606341 Thermocouple Type K W/plug
Item:
#1476292
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4606341 |
| Manufacturer Part # | 4606341 |
| Height | 1.4" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4606341 Thermocouple Type K W/plug
$120.78
$125.41
You save
$4.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4606341 Thermocouple Type K W/plug

