$235.42
$244.46
Compare Price
You save
$9.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 4607673
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 4607673 Shaft Tube W/bushings
Item:
#1197959
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 4607673 |
| Manufacturer Part # | 4607673 |
| Height | 10.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 4607673 Shaft Tube W/bushings
$235.42
$244.46
You save
$9.04
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 4607673 Shaft Tube W/bushings