$1.07
$1.79
Compare Price
You save
$0.72
(40%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 76050-89
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 76050-89 Union
Item:
#1135665
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 76050-89 |
| Manufacturer Part # | 76050-89 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Garland 76050-89 Union
$1.07
$1.79
You save
$0.72
(40%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 76050-89 3/16" Cct Brass Union Coupling Each, Thread Is 3/8"-24.

