Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 80000027
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 80000027 Cfa Caster Lckwshr Kit
Item:
#1197955
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 80000027 |
| Manufacturer Part # | 80000027 |
| Height | 2.1" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 1.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 80000027 Cfa Caster Lckwshr Kit

