$0.24
$0.25
Compare Price
You save
$0.01
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 8003410 Mscr Hh Stl 5/16 18x3/4
Item:
#1238504
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 8003410 |
| Manufacturer Part # | 8003410 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 8003410 Mscr Hh Stl 5/16 18x3/4
$0.24
$0.25
You save
$0.01
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 8003410 Mscr Hh Stl 5/16 18x3/4
