$9.98
$10.59
Compare Price
You save
$0.61
(6%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland 8003605 Carriage Bolt 1 4 20x1 B Lack
Item:
#1238716
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 8003605 |
| Manufacturer Part # | 8003605 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 8003605 Carriage Bolt 1 4 20x1 B Lack
$9.98
$10.59
You save
$0.61
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 8003605 Carriage Bolt 1 4 20x1 B Lack
