Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 8020701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 8020701 Clevis Pin 1 1/2l X 1/4
Item:
#1238649
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 8020701 |
| Manufacturer Part # | 8020701 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 8020701 Clevis Pin 1 1/2l X 1/4
