Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 94040130
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 94040130 Sensor Unit/round Coil I Ncl. 3
Item:
#1241232
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 94040130 |
| Manufacturer Part # | 94040130 |
| Height | 5.85" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 94040130 Sensor Unit/round Coil I Ncl. 3
