$82.89
$86.08
Compare Price
You save
$3.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 95000120
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 95000120 Foot Complete Assy Adju Stable
Item:
#1237667
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 95000120 |
| Manufacturer Part # | 95000120 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 95000120 Foot Complete Assy Adju Stable
$82.89
$86.08
You save
$3.19
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 95000120 Foot Complete Assy Adju Stable