Free Shipping
Free Shipping
$895.07
$929.45
Compare Price
You save
$34.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 98021765
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland 98021765 Et/ 1217 240v In 3.5k W Sh/ba
Item:
#1277544
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 98021765 |
| Manufacturer Part # | 98021765 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland 98021765 Et/ 1217 240v In 3.5k W Sh/ba
$895.07
$929.45
You save
$34.38
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland 98021765 Et/ 1217 240v In 3.5k W Sh/ba