$194.11
$201.57
Compare Price
You save
$7.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland -A4517609 Thermostat (500f)60in. C Apilla
Item:
#1194544
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | -A4517609 |
| Manufacturer Part # | -A4517609 |
| Height | 3.45" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 15.35" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland -A4517609 Thermostat (500f)60in. C Apilla
$194.11
$201.57
You save
$7.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland -A4517609 Thermostat (500f)60in. C Apilla

