$561.92
$583.50
Compare Price
You save
$21.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK077177-1 Element 208volt 6kw Kit
Item:
#1237719
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK077177-1 |
| Manufacturer Part # | CK077177-1 |
| Height | 3.05" |
| Width | 12.2" |
| Depth | 20.05" |
| Weight | 3.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK077177-1 Element 208volt 6kw Kit
$561.92
$583.50
You save
$21.58
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK077177-1 Element 208volt 6kw Kit
