$446.42
$463.56
Compare Price
You save
$17.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CK1011089
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK1011089 Element Center 460v Kit
Item:
#1237773
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK1011089 |
| Manufacturer Part # | CK1011089 |
| Height | 5.5" |
| Width | 17" |
| Depth | 27" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK1011089 Element Center 460v Kit
$446.42
$463.56
You save
$17.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK1011089 Element Center 460v Kit