$461.90
$479.63
Compare Price
You save
$17.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK1011098 Element Center 208v Kit
Item:
#1238512
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK1011098 |
| Manufacturer Part # | CK1011098 |
| Height | 6" |
| Width | 17" |
| Depth | 27" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK1011098 Element Center 208v Kit
$461.90
$479.63
You save
$17.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK1011098 Element Center 208v Kit