Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Garland CK102208V Element Assy 208v 2100w
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK102208V |
| Manufacturer Part # | CK102208V |
| Height | 7.9" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK102208V Surface Element Assembly, 208v 2100w 8" 2 Element With Black Pan & Chrome, Ring Has Ceramic Block Pan Only # 26-2694, Ring Only # 26-2695, Garland 36er32-3 36er33 36er33-88 36es32-3 36es33, 36es33-88 36et32-3 36et33 36et33-88
