Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CK1143900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK1143900 Lch Safety Limit Control Kit
Item:
#1238618
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK1143900 |
| Manufacturer Part # | CK1143900 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK1143900 Lch Safety Limit Control Kit