Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other CK1197300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland CK1197300 Griddle Element 208v 5000w 22" X 9 3/4
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK1197300 |
| Manufacturer Part # | CK1197300 |
| Height | 3.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK1197300 Griddle Element [ 208v 5000w 1ph ] [ 22" X 9-3/4" ], [terminals Screw, Garland 36er32 36er32-3 36er33-88 36er38 36es32, 36es32-3 36es33-88 36es38 36et32 36et32-3 36et33-88, 36et38
