Free Shipping
Free Shipping
$2,121.08
$2,202.56
Compare Price
You save
$81.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CK137A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK137A Complete Dr Assy(round) Can/us
Item:
#1203940
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK137A |
| Manufacturer Part # | CK137A |
| Height | 10" |
| Width | 21" |
| Depth | 37" |
| Weight | 32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK137A Complete Dr Assy(round) Can/us
$2,121.08
$2,202.56
You save
$81.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK137A Complete Dr Assy(round) Can/us
