$243.80
$253.17
Compare Price
You save
$9.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK137J Sx Full Size Oven Door A Ssy
Item:
#1237920
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK137J |
| Manufacturer Part # | CK137J |
| Height | 10" |
| Width | 28" |
| Depth | 34" |
| Weight | 35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK137J Sx Full Size Oven Door A Ssy
$243.80
$253.17
You save
$9.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK137J Sx Full Size Oven Door A Ssy