$42.37
$44.00
Compare Price
You save
$1.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CK1392500
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK1392500 7/16 Tube Safety To Orif Ice Ki
Item:
#1241233
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK1392500 |
| Manufacturer Part # | CK1392500 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK1392500 7/16 Tube Safety To Orif Ice Ki
$42.37
$44.00
You save
$1.63
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK1392500 7/16 Tube Safety To Orif Ice Ki
