$98.59
$102.38
Compare Price
You save
$3.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK1612297 Right Door Hinge
Item:
#1237098
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK1612297 |
| Manufacturer Part # | CK1612297 |
| Height | 2" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK1612297 Right Door Hinge
$98.59
$102.38
You save
$3.79
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK1612297 Right Door Hinge
