Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK1957984 B A Mco E 5 Im200 Contro L
Item:
#1238281
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK1957984 |
| Manufacturer Part # | CK1957984 |
| Height | 4.55" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 23.45" |
| Weight | 4.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK1957984 B A Mco E 5 Im200 Contro L