$98.95
$102.75
Compare Price
You save
$3.80
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK2200210 High Tension Wire Leads
Item:
#1238213
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK2200210 |
| Manufacturer Part # | CK2200210 |
| Height | 1" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK2200210 High Tension Wire Leads
$98.95
$102.75
You save
$3.80
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK2200210 High Tension Wire Leads