$46.96
$48.76
Compare Price
You save
$1.80
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CK2229300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK2229300 .187 Tub Valve Pilot Kit
Item:
#1225312
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK2229300 |
| Manufacturer Part # | CK2229300 |
| Height | 2.65" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK2229300 .187 Tub Valve Pilot Kit
$46.96
$48.76
You save
$1.80
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK2229300 .187 Tub Valve Pilot Kit