$123.42
$128.15
Compare Price
You save
$4.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK3049800 Open Burner Pilot Tube Assembly Ki
Item:
#1476519
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK3049800 |
| Manufacturer Part # | CK3049800 |
| Height | 2.6" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 25.95" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK3049800 Open Burner Pilot Tube Assembly Ki
$123.42
$128.15
You save
$4.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK3049800 Open Burner Pilot Tube Assembly Ki
