$182.98
$190.00
Compare Price
You save
$7.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CK3088500
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK3088500 Thermostat G1 150f To 45 0f Kit
Item:
#1276678
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK3088500 |
| Manufacturer Part # | CK3088500 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK3088500 Thermostat G1 150f To 45 0f Kit
$182.98
$190.00
You save
$7.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK3088500 Thermostat G1 150f To 45 0f Kit
