$3.40
$5.46
Compare Price
You save
$2.06
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK452677210 Seal Kit
Item:
#1181870
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK452677210 |
| Manufacturer Part # | CK452677210 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Garland CK452677210 Seal Kit
$3.40
$5.46
You save
$2.06
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK452677210 Seal Kit 2 Platen, Includes (4) Black Seals (yellow Dot) (4) Grey Shaft, Seals And (4) White Teflon Cap Washers, Garland
