Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK4530978 Wire Pkg 36 He Brl 120v
Item:
#1225997
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK4530978 |
| Manufacturer Part # | CK4530978 |
| Height | 1.6" |
| Width | 9.3" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK4530978 Wire Pkg 36 He Brl 120v
