Free Shipping
Free Shipping
$1,083.39
$1,125.00
Compare Price
You save
$41.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CK4603129
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK4603129 Actuator Assembly
Item:
#1286916
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK4603129 |
| Manufacturer Part # | CK4603129 |
| Height | 6.75" |
| Width | 11.55" |
| Depth | 13.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Garland CK4603129 Actuator Assembly
$1,083.39
$1,125.00
You save
$41.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK4603129 Actuator Assembly

