$161.85
$269.75
Compare Price
You save
$107.90
(40%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK4603990 Sit Oven Control 1.0mm
Item:
#1149202
25+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK4603990 |
| Manufacturer Part # | CK4603990 |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Garland CK4603990 Sit Oven Control 1.0mm
$161.85
$269.75
You save
$107.90
(40%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK4603990 Sit Oven Control 1.0mm
