$152.24
$158.08
Compare Price
You save
$5.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CK4604306
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CK4604306 Svc Kit Silcn Cld Shrnk
Item:
#1197943
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CK4604306 |
| Manufacturer Part # | CK4604306 |
| Height | 3.15" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CK4604306 Svc Kit Silcn Cld Shrnk
$152.24
$158.08
You save
$5.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CK4604306 Svc Kit Silcn Cld Shrnk
