$240.71
$249.95
Compare Price
You save
$9.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CKG01479-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CKG01479-01 Ts11j Safety Valve Kit
Item:
#1848802
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CKG01479-01 |
| Manufacturer Part # | CKG01479-01 |
| Height | 3.35" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland CKG01479-01 Ts11j Safety Valve Kit
$240.71
$249.95
You save
$9.24
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CKG01479-01 Ts11j Safety Valve Kit