$47.58
$105.00
Compare Price
You save
$57.42
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other CKG02359-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland CKG02359-3 Heating Element 220v/1165w
Item:
#1148169
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | CKG02359-3 |
| Manufacturer Part # | CKG02359-3 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
Garland CKG02359-3 Heating Element 220v/1165w
$47.58
$105.00
You save
$57.42
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland CKG02359-3 13-1/2" Long From Bracket

