$3.19
$3.30
Compare Price
You save
$0.11
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland F35 Screw 10 24x3/8intruss H D Comb
Item:
#1226152
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F35 |
| Manufacturer Part # | F35 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland F35 Screw 10 24x3/8intruss H D Comb
$3.19
$3.30
You save
$0.11
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland F35 Screw 10 24x3/8intruss H D Comb