Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other F56
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland F56 Bolt 5/16 18 X 1adjust ( F57)
Item:
#1226153
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F56 |
| Manufacturer Part # | F56 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland F56 Bolt 5/16 18 X 1adjust ( F57)
