$0.59
$0.61
Compare Price
You save
$0.02
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other F580
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland F580 4 Conn. Wire Splice 18 12awg
Item:
#1275592
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F580 |
| Manufacturer Part # | F580 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland F580 4 Conn. Wire Splice 18 12awg
$0.59
$0.61
You save
$0.02
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland F580 4 Conn. Wire Splice 18 12awg