$3.74
$3.88
Compare Price
You save
$0.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other F717
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland F717 Screw Phlps F/h S/s #8 32 X 5/16"
Item:
#1197778
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F717 |
| Manufacturer Part # | F717 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland F717 Screw Phlps F/h S/s #8 32 X 5/16"
$3.74
$3.88
You save
$0.14
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland F717 Screw Phlps F/h S/s #8 32 X 5/16"

