Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other F746
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland F746 Washer 1/4 Hd Split Lo Ck Ss
Item:
#1277233
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F746 |
| Manufacturer Part # | F746 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland F746 Washer 1/4 Hd Split Lo Ck Ss