$3.85
$4.00
Compare Price
You save
$0.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other F801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland F801 Screw #8 32x3/4l 18 8 Tr Im Hx
Item:
#1274373
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F801 |
| Manufacturer Part # | F801 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland F801 Screw #8 32x3/4l 18 8 Tr Im Hx
$3.85
$4.00
You save
$0.15
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland F801 Screw #8 32x3/4l 18 8 Tr Im Hx
