$0.42
$0.44
Compare Price
You save
$0.02
(5%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland F877 Slotted Spring Pin 18 8 .125" Dia X .75"
Item:
#1476539
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F877 |
| Manufacturer Part # | F877 |
| Height | 0.55" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland F877 Slotted Spring Pin 18 8 .125" Dia X .75"
$0.42
$0.44
You save
$0.02
(5%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland F877 Slotted Spring Pin 18 8 .125" Dia X .75"
