$0.57
$0.60
Compare Price
You save
$0.03
(5%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other G01487-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland G01487-1 Heyco Bushing Sb2000 26
Item:
#1225889
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G01487-1 |
| Manufacturer Part # | G01487-1 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G01487-1 Heyco Bushing Sb2000 26
$0.57
$0.60
You save
$0.03
(5%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G01487-1 Heyco Bushing Sb2000 26