$303.29
$314.94
Compare Price
You save
$11.65
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland G01553-1-6 Burner
Item:
#1234350
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G01553-1-6 |
| Manufacturer Part # | G01553-1-6 |
| Height | 1.6" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 17.1" |
| Weight | 1.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G01553-1-6 Burner
$303.29
$314.94
You save
$11.65
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G01553-1-6 Burner
