$13.61
$14.13
Compare Price
You save
$0.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland G02623-34-6 Back Spacer
Item:
#1226157
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G02623-34-6 |
| Manufacturer Part # | G02623-34-6 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G02623-34-6 Back Spacer
$13.61
$14.13
You save
$0.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G02623-34-6 Back Spacer