Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other G02640-1-6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland G02640-1-6 Orifice Support
Item:
#1225653
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G02640-1-6 |
| Manufacturer Part # | G02640-1-6 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G02640-1-6 Orifice Support
