Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other G02648-1-6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland G02648-1-6 Pilot Drip Shield
Item:
#1225322
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G02648-1-6 |
| Manufacturer Part # | G02648-1-6 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G02648-1-6 Pilot Drip Shield